KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12667080
nr 1266 7080
Linnea Larsson. Vallmo. Ej signerad. Olja på duk, 70x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 29 juli 2019
kl 20:13:30
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
600 kr
6
6
1.200 kr
6
1.300 kr (Budbetjänt)
6
1.400 kr
6
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
6